Готельний комплекс Welcome Summer

Новий курортний комплекс «Welcome summer» розташован в Затоці, в Одеській області. Відпочинок на Будакській косі, між морем і лиманом, приваблює туристів з усієї України, а також іноземців. Затока славиться прекрасною інфраструктурою і умовами для різноманітного, цікавого проведення часу. Тут знайдуть для себе заняття любителі водного спорту та дискотек, а також ті, хто вважає за краще спокій і тишу.

Чому варто відпочивати у нас?

Комплекс «Welcome summer» знаходиться на другій лінії, всього в 150 метрах від моря. Готель абсолютно новий. Це означає, що не буде старих меблів, косметичного ремонту старих номерів і корпусів. Все побудовано з нуля відповідно до сучасних стандартів для забезпечення максимального комфорту відпочиваючих. «Welcome summer» – це упорядкована територія, нові будівлі і стильні, зручні номери з дизайнерським оформленням.

У 2018 року відпочиваючих приймали лише 64 номери. Але вже в 2019 році ми відкрили новий чотириповерховий корпус з рестораном. 30 комфортабельних номерів на другому і третьому поверхах, а також 4 VIP-номери на четвертому – чекають відпочиваючих.

До послуг наших гостей:

  • нові комфортні номери для проживання;
  • власний упорядкований пляж;
  • басейн;
  • дитяча анімація;
  • харчування у ресторані;
  • організований трансфер.

Плануєте провести відпустку на Чорному морі? Приїжджайте до нас! Ваш відпочинок в «Welcome summer» буде гарним та комфортним!

Підібрати номер

Заїзд:

Виїзд:

Дорослі:

Діти:

 

 

Пошук....

Підібрати номер

Заїзд:

Виїзд:

Дорослі:

Діти:

 

 

Пошук....